Oversigt over certificerede golffysioterapeuter

Fysioclub

3500 Værløse, Kirke Værløsevej 26A | e-mail | web
Pernille Haskilde Dinsen

Pernille Haskilde Dinsen

Level 3.3

Thorsten Holst

Thorsten Holst

Level 3.3

Viby Fysioterapi

8260 Viby J, Viby Centret 24, 1. sal | e-mail | web

Thomas Elgaard

Thomas Elgaard

Level 3.6

Golfklinik Silkeborg

8600 Silkeborg, Sommervej 50 | e-mail | web

Jakob Nees

Jakob Nees

Level 3.6

Martin Lauridsen

Martin Lauridsen

Level 3.6

Jakob Holst

Jakob Holst

Level 3.6

Rikke Stokholm

Rikke Stokholm

Level 2.3

Emcare Sundhed

6700 Esbjerg, Helgolandsgade 17 | e-mail | web

Dennis Willsen

Dennis Willsen

Level 2.3

Søren Topgaard Nielsen

Søren Topgaard Nielsen

Level 1.3

BeneFiT Dronninglund

9330 Dronninglund, Rørholtvej 3a | e-mail | web

Thomas Borup

Thomas Borup

Level 3.5

BeneFiT Odense

5230 Odense M, Stenhuggervej 34 | e-mail | web

Peter Kromann

Peter Kromann

Level 3.5

Susanne Lund

Susanne Lund

Level 2.1

LS Fysioterapi og træning

7160 Tørring, Kirkevej 10 | e-mail | web

Lene Søndergaard Ellingsen

Lene Søndergaard Ellingsen

Level 3.3

Dan Kristensen

Dan Kristensen

Level 3.1

Rikke Dollerup Seidelin

Rikke Dollerup Seidelin

Level 2.2

BeneFiT Herning

7400 Herning, Nørregade 44 | e-mail | web

Niels Herforth

Niels Herforth

Level 3.5

Ulrich Ohm

Ulrich Ohm

Level 3.4

BeneFiT Hadsund

9560 Hadsund, Storegade 10, st | e-mail | web

Mathilde Franck

Mathilde Franck

Level 2.4

BeneFiT Hobro

9500 Hobro, H. I. Biesgade 6 A. | e-mail | web

Mathilde Brun Sørensen

Mathilde Brun Sørensen

Level 2.1

Tina Larsen

Tina Larsen

Level 2.3

Susanne Axelsen

Susanne Axelsen

Level 2.2

Peter Brund

Peter Brund

Level 1.2

BeneFiT Viborg

8800 Viborg, Stadion Allé 21 | e-mail | web

Rasmus Byriel

Rasmus Byriel

Level 3.3

Chao Zhai

Chao Zhai

Level 2

Fysiocenter Helsinge

3200 Helsinge, Vestergade 7 F. | e-mail | web

Vibeke Studt

Vibeke Studt

Level 2.1

Annelise Høy Madsen

Annelise Høy Madsen

Level 2.2

BeneFit Skørping

9520 Skørping, Møllevej 2 | e-mail | web

Jørn Løvbo

Jørn Løvbo

Level 2.1

BeneFit Støvring

9530 Støvring, Jernbanegade 15 | e-mail | web

Mette Langley

Mette Langley

Level 2.2

FysioDanmark Horsens

8700 Horsens, Høegh Guldbergs Gade 36c 1. | e-mail | web

Martin Christensen

Martin Christensen

Level 3.3

Janick Birkehøj

Janick Birkehøj

Level 3.3

BeneFit Frederikshavn

9900 Frederikshavn, Knivholtvej 2b | e-mail | web

Anders Nielsen

Anders Nielsen

Level 2.3

BeneFit Skagen

9990 Skagen, Sct Laurentii Vej 78 C | e-mail | web

Anders Nielsen

Anders Nielsen

Level 2.3

BeneFit Sæby

9300 Sæby, Stationspladsen 4 | e-mail | web

Anders Nielsen

Anders Nielsen

Level 2.3

Nicolai Nyholm

Nicolai Nyholm

Level 1.2

Fys&Sund

8900 Randers, Provstegade 3 | e-mail | web

Thomas Hyldgaard

Thomas Hyldgaard

Level 1.3

Allan Knøss

Allan Knøss

Level 1.1

FysioDanmark Skive

7800 Skive, Christiansgade 15 | e-mail | web

Chris Yde

Chris Yde

Level 2.2

FysioDanmark Hillerød

3400 Hillerød, Milnersvej 39 | web

Mikkel Thorsen

Mikkel Thorsen

Level 2.2

FysioDanmark Tønder

6270 Tønder, Fabriksvej 9 | e-mail | web

Mette Gläser

Mette Gläser

Level 3.1

Kiropraktik I Centrum

1361 København K, Linnésgade 25, 3. sal | e-mail | web

Simen Leithe Haukø

Simen Leithe Haukø

Level 2

Sigbjørn Sjøteig

Sigbjørn Sjøteig

Level 2.1

Hørsholm Fysioterapi og rygcenter

2970 Hørsholm, Hørsholm Midtpunkt 14, 1. | e-mail | web

Katja Wassini

Katja Wassini

Level 2.1

Andreas Larsen

Andreas Larsen

Level 2.1

Anette Similie

Anette Similie

Level 1.1

Hasle Fysioterapi

8210 Aarhus V, Sommervej 31F | e-mail | web

Jacob Gjettermann

Jacob Gjettermann

Level 1.2

Thomas Grunddal-Rasmussen

Thomas Grunddal-Rasmussen

Level 2

Louise Grandkvist

Louise Grandkvist

Level 1.3

Fysioteam

5592 Ejby, Algade 9 | e-mail | web

Marianne Svenningsen

Marianne Svenningsen

Level 3.1

FysioDanmark Sønderborg

6400 Sønderborg, Grundtvigs Allé 170 A | e-mail | web

Lars Carlsen

Lars Carlsen

Level 1.2

Esben Bruhn

Esben Bruhn

Level 2.1

Christian Dirksen

Christian Dirksen

Level 2.1

FysHuset

4220 Korsør, Norvangen 3B/C | e-mail | web

Gitte Simonsen

Gitte Simonsen

Level 2

Mark Larsen

Mark Larsen

Level 2

Osteopatien

2850 Nærum, Nærumvænge Torv 8, 1. sal | e-mail | web

Jon Gregers Christensen

Jon Gregers Christensen

Level 1.3

Aktiv Fysioterapi og Træning

4800 Nykøbing F., Vestensborg Allé 1, 2. sal | e-mail | web

Mathias Westh Koefoed

Mathias Westh Koefoed

Level 3.0

Thomas Møller Jensen

Thomas Møller Jensen

Level 3.0

Nørresundby Fysioterapi

9400 Nørresundby, Lille Borgergade 25 | e-mail | web

Kirsten Weiss

Kirsten Weiss

Level 2

FysioForm Bornholm

3700 Rønne, Højvangen 6 | e-mail | web

Anne Holz Hansen

Anne Holz Hansen

Level 2

Nordthy Klinik for Fysioterapi

7700 Thisted, Munkevej 7B | e-mail | web

Mia Bisgaard

Mia Bisgaard

Level 2

Morten Vutborg

Morten Vutborg

Level 2

FLEX Fysioterapi

7500 Holstebro , Gl. Struervej 7 | e-mail | web

Søren Friis

Søren Friis

Level 1.3

Jonas Bligaard

Jonas Bligaard

Level 1.2

Fysio K

4600 Køge, Gymnasievej 21 | e-mail | web

James Taylor

James Taylor

Level 2.2

FysioDanmark A-Fys Solrød

2680 Solrød Strand, Langager 6 | e-mail | web

Joachim Krogstrup Larsen

Joachim Krogstrup Larsen

Level 1.3

Sebastian Genet Christensen

Sebastian Genet Christensen

Level 1.3

Klinik for Fysioterapi Ribe

6760 Ribe, Sportsvej 8 | e-mail | web

Tarm Idrætscenter

6880 Tarm, Skovvej 25

Anne Mette Karlsson

Anne Mette Karlsson

Level 1.3

Amel Gerzic

Amel Gerzic

Level 1.2

RecoverFit

9800 Hjørring, Søndergade 5 | e-mail | web

Claus Sørensen

Claus Sørensen

Level 1.3

Anne Weinrich Svendsen

Anne Weinrich Svendsen

Level 1.2

Henrik Vestergaard Jensen

Henrik Vestergaard Jensen

Level 1.2

FysioCenter Varde

6800 Varde, Vesterport 21A | e-mail | web

Martin Johansen

Martin Johansen

Level 1.3

FysioDanmark Løgstør

9670 Løgstør, Blekingevej 17 | e-mail | web

Christina Lillelund

Christina Lillelund

Level 1.3

Gilleleje Fysioterapi

3250 Gilleleje , Fiskerbakken 19 | e-mail | web

BORG Fysioterapi – Regstrup

4420 Regstrup, Gl. Skovvej 158 | e-mail

Frederik Robert Kjærbæk

Frederik Robert Kjærbæk

Level 1.3

BORG Fysioterapi – Ålsgårde

3140 Ålsgårde, Ålsgårdecentret 1 – 1. sal | e-mail

Peter Larsen

Peter Larsen

Level 1.3

BeneFiT Stenstrup

5771 Stenstrup , Stationsvej 15 b | e-mail | web

BeneFiT Rudkøbing

5900 Rudkøbing, Nørrebro 151 | e-mail | web

Glostrup Fysioterapi & Træning

2600 Glostrup, Hovedvejen 152 A | e-mail

Claus Seneca Nielsen

Claus Seneca Nielsen

Level 1.3

Egedal Fysioterapi & Rygcenter

3660 Stenløse, Centertorvet 4 | e-mail | web

Golfklinik
Sommervej 50
8600 Silkeborg
info@golfklinik.dk
LUK [ X ]
FÅ PROFESSIONEL VEJLEDNING TIL DIT GOLFSPIL

Tilmeld dig vores nyhedsbrev og modtag gratis træningsprogrammer og gode råd fra Golflandsholdets fysiske trænere. Samtidig deltager du i konkurrencen om bl.a. greenfee-billetter til årets Made in Denmark bane i Silkeborg. Vi sender 4-6 nyhedsbreve pr. år.

Navn
Email
Postnr
Luk Cookies - Vores hjemmeside bruger cookies. Hvis du anvender vores hjemmeside accepterer du, at der gemmes cookies på din computer. Hvad er cookies? Læs mere